Euro Bakery Ltd

Founded in 1980

Yaklaşık otuz yıl öncesinde başlayan unlu mamul yolculuğu, en sonunda Euro Bakery ile devam ediyor. Ev titizliği, anne lezzeti, gıda güvenlik ve kalite sistem uygunluğunu toptan satışlarımızla bu çatı altında buluşturduk ve yolumuza böyle devam ediyoruz.

 

Mevcut müşterilerimiz ve siz potansiyel müşterilerimizle markamızı güçlendirerek, müşteri memnuniyeti seviyemizi en üstlerde tutmayı ve toptan sektörüne tam kapasiteyle hizmet vermeyi sürdürebilir kılmayı firmamıza amaç olarak belirledik. Yurtdışı ve içi kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ve birlikte yürüttüğümüz ticari çözüm ortaklığımız, interaktif faaliyetlerle her geçen gün daha da iyileşerek, güçleniyor.

Orta Doğu ülkelerine, Katar ,Kuveyt ve pek çok ülkeye de aktif ihracatımız bulunmaktadır. Kısa sürede bu kadar ilerleyebilmiş olmak, ticari ortaklıklarımızla ilişkilerimizi iyi yöneterek mümkün olmuştur.

Geçmişten gelen sektör tecrübesini, günümüz enerji ve taleplerine cevap verecek şekilde entegre ederek, unlu mamulü dinamik tutan genç ekibimizle istenilen inovatif çalışmaları, arge denemelerini yaparak hem kendimizi sürekli geliştirmek hem de sektöre farklı yön vermek bizleri diğerlerinden ayırırken, işimizi daha da keyifli hale getiriyor. Biz üretelim ve sevk edelim hem de tüm Dünya'ya !

about us


Tüm telif hakları Euro Bakery'e aittir. Copyright 2018-2021®